Teatr

 Wieś Teremiski ma swój teatr. W drewnianej stodole Kasi i Pawła Winiarskich, w której jeszcze nie tak dawno młóciło się zboże, dziś można obejrzeć przedstawienia i posłuchać muzyki. Spod bramy gospodarze prowadzą przez ciemne podwórze zdążających na spektakl gości do rozświetlonej Stodoły.

W Teatrze w Teremiskach prezentowane są spektakle teatralne, koncerty, projekcje filmów, spotkania z ludźmi kultury. Od dziewięciu lat w długi weekend majowy odbywają się trzydniowe Spotkania Teatralne w Teremiskach.

Z okazji 10-lecia obchodzonego w sierpniu 2014 roku powstał klip filmowy o  Teatrze w Teremiskach, który można obejrzeć na naszym You Tubie.

 

W roku 2014 dzięki dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach priorytetu Infrastruktura, w wysokości 40 000,00 zł, darowiźnie p. Wojciecha Szuberta w wysokości 10 815,60 zł oraz dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w wysokości 3 998,00 zł zakupiony został dla Teatru w Teremiskach profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz dodatkowe wyposażenie sceniczne

Zobacz zdjęcia z wydarzeń w Galerii.

 

Prowadzenie programu Teatru: Katarzyna Winiarska
(kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

       

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

 
 

   

 

 

 

 

{nomultithumb}

Muzeum Teremiszczańskie

 {nomultithumb}

stodola m 10 lat Teatru w Teremiskach - film

{nomultithumb}
Między Wschodem a Zachodem
animacja o Białowieży
{nomultithumb}

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości