Podziękowanie za 2016 rok

IMG 8603Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,
serdecznie dziękujemy za pomoc okazaną nam w roku 2016. W porównaniu z rokiem 2015 wpływy z odpisu podatkowego dla OPP zmniejszyły się o około dwa tysiące, dotacje instytucjonalne zmniejszyły się o blisko 24 tysiące, natomiast darowizny od Państwa wzrosły o 27 tysięcy!!!

Serdecznie Wam dziękujemy - wszystkim Państwu, którzy byliście w tym roku naszymi darczyńcami, dołożyliście się do zmiany dachu w Teatrze, przekazaliście nam 1% swojego podatku. Nasze projekty nie byłyby możliwe bez Waszego wsparcia. Dziękujemy też wszystkim artystom, trenerom, wykładowcom i gościom. Dziękujemy też za współfinansowanie działań grantodawcom: Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędowi Marszałkowskiemu w Białymstoku, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin i Stowarzyszeniu Żydowski Instytut Historyczny. Serdecznie dziękujemy też za współpracę naszym partnerom i współorganizatorom niektórych wydarzeń: Centrum Sztuki Dziecka z Poznania, Stowarzyszeniu Praktyków Kultury, Białowieskiemu Ośrodkowi Kultury, Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Białowieży, Gminie Białowieża, Teatrowi Czrevo, Muzeum Przyrodniczemu BPN, Białostockiemu Ośrodkowi Kultury oraz Instytutowi Biologii Ssaków PAN w Białowieży.

Dzięki Wam wszystkim zrealizowaliśmy szereg działań, poczynając od koncertów Filharmonii Warszawskiej w przedszkolu, przez duży cykl warsztatów antydyskryminacyjnych w szkole, kontynuację pracy młodzieżowej grupy teatralnej, festiwal filmowy ALE KINO i Żubroffka, Spotkania Teatralne i działanie Teatru w Teremiskach aż po projekt Muzeum na kółkach i Muzeum Historii Żydów w Białowieży.

Zachęcamy do lektury szerszego opisu zrealizowanych działań  oraz zestawienia wpływów i wydatków Fundacji w 2016 roku

b_250_0_16777215_00_images_2015_przekaz-1-fb-3.jpg
 
 

    b_250_0_16777215_00_images_2016_modul2.jpg

 

 

 

 

Muzeum Teremiszczańskie

 

stodola m 10 lat Teatru w Teremiskach - film

Między Wschodem a Zachodem
animacja o Białowieży

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości