Niech zabrzmią rogi

waltorCo roku kilkanaścioro waltornistów daje czadu w naszej stodole, a w tym roku będzie ich 50! Gościem specjalnym będzie William VerMeulen. Będzie to jedyna okazja by spotkać go w Europie. Jest to waltornista z ogromnym dorobkiem artystycznym, jego studenci wygrywają przesłuchania do najlepszych orkiestr na świecie. Od 1990 roku pracuje jako pierwszy waltornista w Houston Symphony Orchestra. Uczy na Shepherd School of Music w Houston. W 2014 roku został uznany za najlepszego nauczyciela waltorni w USA w rankingu Music School Central przeprowadzonym przez Bill’a Zuckerman’a.
William VerMeulen oraz Jacek Muzyk, Igor Szeligowski, Czesław Czopka i Gabriel Czopka poprowadzą 50 osobowy zespół złożony z uczestników Teremiski Horn Camp 2018! Na scenie wystąpią waltorniści z Polski, Singapuru, Litwy, USA, Szwajcarii i Słowacji!

Zapraszamy 21 lipca o godz. 17.00 do Teatru w Teremiskach, Teremiski 30, wstęp wolny!

Teremiski Horn Camp, czyli obóz waltorniowy, w czasie którego przez blisko tydzień dźwięk waltornii niesie się po całej wsi, oraz koncert organizuje Jakub Bielawski, waltornista, pochodzący z Teremisek.